top of page
  • oliveyouweddings

Ar reikia būti turtingu, kad susituokti užsienyje?Ne.

Jeigu trumpai, čia ir baigtųsi šitas blog'o įrašas šiandien. Bet prasiplėskime, kad vistik įtikinčiau savo pozicija ir jus. Galima būtų pafilosofuoti, kas yra turtas, ir ką reiškia būti turtingu, bet juk aišku, kad šis įrašas apie pinigus. Mylimus, ar ne, bet reikalingus tam, kad išgyventume, keliautume, ir vestuves išsikeltume... :)


Aš pažįstu labai daug žmonių, o kiek žmonių tiek ir pasaulėžiūrų, todėl akivaizdžiai suvokiau, kad nėra vienos tiesos, nėra vienos nuomonės, nėra visiškai nieko kas reikštų lygiai tą patį kiekvienam. Mes jau gimstam skirtingi. Todėl, pirmiausia, reikia suprasti, kad kas brangu man, gali būti labai pigu kitam ir t.t. Bet vistik, ar vestuvės užsienyje tinka tik tiems, kas iš tiesų gyvena prabangiai, turi nemažas santaupas, ir palyginus su "eiliniu lietuviu" yra kažkuo "turtingesnis" ar šiaip koks "-esnis"? Nemanau.


Lygiai taip pat kaip vestuvės mūsų gimtinėje gali būti super ekonomiškos (nuo +-20 eur), arba kainuojančios KOSMOSINES šimtatūkstantines sumas, taip ir vestuvės užsienyje tikrai nereiškia, kad tai skirta tik TURTINGIEMS.


Juk viskas tiek Lietuvoje, tiek kitoje šalyje, planuojant vestuves remiasi į poros viziją, norus, svajones, ir žinoma, biudžetą! Kai kreipiasi pora į vestuvių planuotoją ir klausia, kiek kainuoja vestuvės Rode, ką galima atsakyti išgirdus tik šiuos 4 žodžius? Tikrai nepateiks nei viena/s planuotoja/s Jums sąmatos, kuri bus individuali ir skirta tik jums. Čia tas pats, kaip klausti kiek kainuoja vestuvės Kaune? Na, nepykit, nežinau, o tokia kaina egzistuoja, būtent vestuvių kaina Kaune? Hmmm....


Vestuvių kaina, ar Lietuvoje, ar užsienyje visada remsis į tai, ko jūs norėsite. Jeigu jūs norite sumainyti žiedus užsienyje, paplūdimyje, basomis ant smėlio ir bangoms skalaujant jūsų pėdas... tai visiškai nebrangu. Jeigu norite sumainyti žiedus su būriu žmonių šalia, sėdinčių ant gražių dekoruotų kėdžių ir ceremonijos išdabintos gyvomis gėlėmis ir t.t. jau bus brangiau. :) Viskas laaaaabai logiška.


Taigi, būti turtuoliu tikrai neprivaloma. Reikia tik suderinti savo viziją, norus, svajones ir biudžetą, kad ir kur pasirinktumėte ištarti lemtingąjį "TAIP"!
104 views0 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page