top of page
  • oliveyouweddings

Jaunųjų konsultavimo ir atstovavimo paslauga €100

Updated: Feb 17, 2022

#naujiena #jaunujuatstovavimas #vestuvesuzsienyje

🌿Jaunųjų konsultavimo ir atstovavimo paslauga €100 🌿

Jauniesiems planuojant vestuves užsienyje kyla daug klausimų. Atsakymai leidžia priimti sprendimus ir išsijudinti su vestuvių užsienyje planavimu.

Olive You Weddings keičia veiklos kryptį susitelkiant į jaunųjų atstovavimo sritį. Nuo šiol, kviečiame kreiptis visus, kuriuos domina vestuvės Graikijoje arba Havajuose už vienkartinį paslaugos mokestį galėsiančius gauti šias paslaugas:

🌿Konsultacija

🌿Patikimų vietinių vestuvių planuotojų Graikijoje ir Havajuose kontaktai

🌿Vertėjavimas (išversime vestuvių paketų informaciją, padėsime bendrauti su užsienio planuotojais, paaiškinsime kas ką reiškia)

🌿Jaunųjų atstovavimas bendraujant su užsienio vestuvių planuotojais

🌿Pagalba su dokumentais

Nusprendus dirbti su mūsų siūlomais partneriais, mes padėsime suplanuoti vestuves. Taip pat, ši paslauga tiks tiems, kas nori savarankiškai išsirinkti vietinį vestuvių planuotoją, bet nori, kad jaunuosius atstovautume mes.

Nusprendėme vadovautis pagarbos žmogui principu. Tikime, kad kiekvieno mūsų laikas yra vertingas, žinios brangios, o patirtis kaupiama metų metais ir jai ribų nėra. Nusprendėme, kad klientas turi teisę žinoti kam iš tiesų ir už ką moka pinigus.

Vadovaujantis šiais principais, daugiau nemokamų konsultacijų Olive You Weddings nebeteiks.

Su meile ir pagarba, 🌊❤

Olive You Weddings 🌿1 view0 comments

Recent Posts

See All

Atsiradus poreikiui ir galimybėms džiaugiamės pranešdami, kad Olive You Weddings plečia horizontus. Su malonumu suorganizuosime Jums šventę bet kurioje Graikijos vietoje ar Oahu saloje Havajuose. Nusi

Post: Blog2_Post
bottom of page