top of page
  • oliveyouweddings

Vestuvės Graikijoje - visko pradžia

Vestuvių Graikijoje idėja pirmą kartą aplankė mane, kai mano sužadėtinis pamatė SUPER pigius tiesioginius skrydžius į Rodą iš Lietuvos. Tai buvo 2017 m. Liepa, dirbome Škotijoje, taupėm pinigus būsimai avantiūrai - metų trukmės Working Holiday Naujojoje Zelandijoje.


The Torridon, Scotland


Dariaus užsidegimas man pasirodė mielas, bet nerealus. Kur gi mes - paprasti žmonės, be santaupų vestuves išsikelsim kažkur Graikijoj, kai patys dar turim tiek planų po pasaulį paklaidžiot, o kad paklaidžiot dar tik DIRBAM ir TAUPOM??

Ką gi... Škotiją po poros mėnesių pakeitė Mičiganas, Jungtinėse Amerikos valstijose... O jau Lapkričio gale, tais pačiais 2017-aisiais pasiekėme Down Under - nuostabiąją Naująją Zelandiją!


Sleeping Bear Dunes, MI, JAV


Mintis rutuliojosi šitaip: vykstam į N. Zelandiją, o gal ten susituoksim, kad ir dviese? Gal būdami N. Zelandijoje pajausim, kad radom tą magišką vietą, kur norim vienas kitam ištarti savo įžadus. Matysim... o gal į Havajus nulėksim susituokt? O ką, juk arti visai, tiesioginis skrydis... hmm... Na, žodžiu, fanatazijai ribų nėra, bent jau man. :D Darius mano fantazijai taipogi davė neribotą laisvę reikštis, o dažnai net ir skraidydavo nuo vienos idėjos iki kitos drauge su ja... (viena iš jo savybių, kurią taip myliu:) )

Cape Reinga, Naujoji Zelandija


Pabuvoję kivių šalyje, pafantazavę apie vestuves visur, kur tik noro buvo, kai ką supratome. O gi, mes nenorėjom tą didžią dieną būti be artimiausių žmonių šalia. Negalėjom atimti galimybės iš savo mamų būti su mumis tokią svarbią dieną. Negalėjome įsivaziduoti, kad nebūtų brolių su šeimomis kartu su mumis, pasidalinti mūsų džiaugsmu. Ir be visa ko, negalėjom įsivazduoti savo vakaro linksmybių be mūsų pačių mylimiausių draugų. NO NO NO. Ne mums buvo pabėgimas dviese, kad ir kokia romantiška mintis, bet ne mums.

Ir BAM! Pradėjom matyti konkretesnį paveikslą kokių vestuvių mes norįm. Pradėjo rikiuotis mūsų prioritetai. Viską pasvėrus, būdami tokie kokie esam - idėjos žmonės, pargrįžome prie pirminės "nerealios" vestuvių lokacijos- Rodo salos.

Monastery Tsambika, Rodo sala, Graikija


Supraskite teisingai, mes savo šeimose esam tos baltos varnos, dar dažnai įvardijami kaip varlės keliauninkės... Ne vienas, ir ne du iš mūsų šeimų narių išvis lėktuve sėdėję nebuvo. O tai tik dar viena priežastis, kodėl vestuvės užsienyje buvo labai ypatingos. Tai ką, užsidegėm noru, tokiu stipriu noru, kad jau niekas negalėjo mūsų atkalbinti nuo vestuvių būtent Rode, ir būtent su visu artimųjų žmonių būriu kartu. Kaip tarėm, taip ir padarėm! O daugiau apie Rodą, Graikją, ir vestuves jau greitai. ;)


#vestuvesgraikijoje #vestuvesrode #vestuvesuzsienyje #kodelgraikija #musuistorija #vestuviusalis #graikiskosvestuves #seima #draugai #keliones #varleskeliauninkes #graikija #oliveyouweddings #pradzia

Rodas, Graikija

134 views0 comments

Recent Posts

See All
Post: Blog2_Post
bottom of page